reklamı kapat

POPÜLER

recep-ivedik 6-netflix

Recep İvedik 6, Netflix’e mi geliyor?

Netflix kısa bir süre önce abonelerine bir sürpriz yapmış ve şu anda vizyonda olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmini kendi platformu üzerinden yayınlamıştı. Netflix çok yakında abonelerine Recep İvedik 6 sürprizi yapabilir.

Organize İşler Sarmal haberinin üzerinden çok geçmeden yeni bir haber ortaya atıldı. Gelen bilgilere göre Netflix, bu ay vizyona girmesi beklenen Recep İvedik 6 filmine de talip oldu. Netflix, Recep İvedik 6 için 3,5 milyon euro’yu gözden çıkardığı konuşuluyor. Ünlü oyuncu ise konu hakkındaki sessizliğini koruyor. Eğer anlaşma sağlanırsa Netflix, Recep İvedik’in son filmini kendi platformu üzerinden yayınlayabilir. Şahan Gökbakar’ın bu rakama vereceği yanıt ise merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen film için geri sayım başladı

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek film, Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı Türk komedi filmi. Recep İvedik film serisinin altıncı filmidir. Filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, yer almaktadır. Şubat 2019’da vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Çamaşırhane Film yapmaktadır.

İlginizi çekebilir

Organize İşler Sazan Sarmalı fragmanı