reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Recep İvedik 6
la casa de papel
Unorthodox
The Platform

Netflix, Türkiye’de en çok izlenen yapımları açıkladı

Netflix yeni yapımları kataloğuna ekleyerek platformunu büyütmeye devam ediyor. Korona günlerinde izleyicileri mutlu eden Netflix, Türkiye’de en çok izlenen yapımları açıkladı.

Kısa bir süre önce platform üzerinden yayınlanan Recep İvedik 6, Netflix’te en çok izlenen yapım oldu.  Recep İvedik serisinin son bölümü olan Recep İvedik 6, 3.986.620 milyon kişi tarafından izlenmişti ve film 67.716.572 lira hasılat elde etmişti.  Recep İvedik 6’nın ardından Netflix’te en çok izlenen bir diğer yapım ise La Casa de Papel.  Dizinin diğer sezonları gibi yeni sezon da izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Netflix platformunda en çok izlenen yapımlarından bir diğeri ise Bir Aşk İki Hayat. Başrollerde Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in başrolde olduğu gibi 523.231 kişi tarafından izlenmişti. Dördüncü sırada karşımıza Unorthodox göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix platformu izleyicileri ekran başına kilitliyor

Aksiyon türündeki Kod 8 ise dikkat çeken bir diğer yapım.  Yaklaşık 2 milyon dolar bütçe ile çekildiği belirtilen dizinin 18,2 milyon dolar hasılat elde ettiğini belirtelim.  The Platform, Freud ve Prison Break tarzı içeriklerin de izleyiciler tarafından beğeniyle karşıladığını belirtelim. Platformda en çok izlenen diğer yapımlara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

Netflix Top 10 listesi

1- Recep İvedik 6
2- La Casa de Papel
3- Bir Aşk İki Hayat
4- Unorthodox
5- Kod 8
6- The Platform
7- Freud
8- Prison Break
9- Elite
10- 7. Koğuştaki Mucize

İlgili video

La Casa de Papel 4.sezon fragmanı