reklamı kapat

POPÜLER

Recep_İvedik_6

Merakla beklenen Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi belli oldu

Recep İvedik serisinin son filmi Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi belli oldu. Şahan Gökbakar’ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bilgiye göre Recep İvedik 6, 8 Kasım 2019’da vizyona girecek.

Serinin yeni filmini merakla bekleyen izleyiciler için bu haberin ilgi çekeceğini söyleyebiliriz. Recep İvedik 6, Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı Türk komedi filmi. Recep İvedik film serisinin altıncı filmidir. Filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, yer almaktadır. Şubat 2019’da vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Çamaşırhane Film yapmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Film, Netflix’e de gelebilir

Gelen bilgilere göre Netflix, kasım ayında vizyona girmesi beklenen Şahan Gökbakar imzalı filme talip oldu. Netflix, film için 3,5 milyon euro’yu gözden çıkardığı konuşuluyor. Ünlü oyuncu ise konu hakkındaki sessizliğini koruyor. Eğer anlaşma sağlanırsa Netflix, Recep İvedik’in son filmini kendi platformu üzerinden yayınlayabilir. Şahan Gökbakar’ın bu rakama vereceği yanıt ise merakla bekleniyor. Netflix, başrolde Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı filmini kendi platformu üzerinden yayınlayarak izleyicilere sürpriz yapmıştı. İlerleyen aylarda Recep İvedik 6’ta da benzer bir gelişmenin yaşanma ihtimali bulunuyor. Pek tabii Şahan Gökbakar’ın yeni filmini sadece sinema salonlarında yayınlama ihtimali de kuvvetle muhtemel. Filmle ilgili Netflix gelişmesi yaşanması durumunda sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Organize İşler Sazan Sarmalı fragmanı