reklamı kapat

POPÜLER

cem-yılmaz-netflix

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Netflix’te olacak mı?

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin Netflix üzerinden yayınlanması film sektörünü hareke geçirdi. Recep İvedik 6 filminin Netflix üzerinden yayınlanacağı iddiasının ardından Cem Yılmaz’dan konu hakkında bir açıklama geldi.

Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan’ın filmi Organize İşler Sazan Sarmalı‘nın Netflix’e satılması hakkında konuştu. Yılmaz, “Benim de haberim yoktu, ben de görünce şaşırdım” dedi. Cem Yılmaz, kendisinin de bu yönde atıp atmayacağına ilişkin soruya “Benim filmlerim sinemada gösterime girecek. Benim öyle bir düşüncem yok” yanıtını verdi. Cem Yılmaz’ın merakla beklenen film serisi de yolda. Cem Yılmaz’ın kısa filmlerden oluşan yeni filmleri Kaçamak ve 2Arada adını taşıyor. Kaçamak ve 2Arada olmak üzere kısa iki filmden oluşan Karakomik Filmler’in ilk bölümü izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Cem Yılmaz, ilk filmde Ozan Güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip Memili, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroglu gibi ünlü isimlere yer veriyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği film, daha önceki filmlerde olduğu gibi yüksek gişe başarısına ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cem Yılmaz’ın yeni filmleri için geri sayım başladı

Karakomik Filmler serisinin Kaçamak, 2 Arada ve Emanet haricinde dördüncü bölümü de yolda. Cem Yılmaz tarafından kısa bir süre önce yapılan duyuruya göre ünlü oyuncu serinin dördüncü bölümü üzerindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Diğer bölümlerin de 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Sinema salonlarında izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanan Cem Yılmaz’ın yeni film serisini sizin gibi biz de dört gözle bekliyoruz. Serinin diğer filmleriyle ilgili detaylar geldiğinde paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi çekebilir

Cem Yılmaz’ın yeni film serisi Karakomik Filmler’in ilk fragmanı