reklamı kapat

POPÜLER

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler 2’den ilk fragman [Video]

2Arada ve Kaçamak olmak üzere iki farklı filmi Karakomik Filmler’de buluşturan Cem Yılmaz, önümüzdeki yılın başında iki yeni filmiyle daha sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Karakomik Filmler 2’yi vizyona sürecek olan ünlü oyuncu merakla beklenen filmlerin fragmanını da paylaştı. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz Karakomik Filmler 2, Deli ve Emanet olmak üzere iki ayrı filmden oluşuyor. Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğunda olduğu filmde  Cem Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Necip Memili ve Tülin Özen gibi ünlü oyunlar yer alıyor. Deli filmi taksici Güven’in bir gece mesaisinde yaşadığı olayları anlatıyor. Emanet ise babasının vefatının ardından şöhret olma hayaliyle yola çıkan Birol’un yaşadığı macerayı konu alıyor. Sinema salonlarında izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanan ünlü oyuncunun yeni filmi 17 Ocak 2020‘de vizyona sokacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cem Yılmaz imzalı Karakomik Filmler’de hangi oyuncular oynamıştı?

Ünlü oyuncu, Karakomik Filmler’de Ozan Güven, Zafer Algöz, Cemre Ebuzziya, Necip Memili, Özkan Uğur ve Uraz Kaygilaroglu gibi ünlü isimlere yer vermişti. Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği film, daha önceki filmlerde olduğu gibi izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmıştı.

Video

Karakomik Filmler 2 ilk fragman