reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro Türkiye fiyatı yeniden düşük seviyede!

Türkiye’de dikkat çeken Xiaomi Mi Note 10 Pro, Türkiye’de yeniden en düşük seviyeyi gördü. Telefon hatırlarsınız kısa süre önce ciddi bir fiyat artışı yaşamıştı.

Mi Note 10’dan farklı olarak 8 parçalı bir lens yapısı kullanan ve merkezinde 108 megapiksel sensörün olduğu beşli kamerasıyla daha iyi görüntü kalitesi sunan Xiaomi Mi Note 10 Pro, Xiaomi Türkiye garantisiyle kısa süre önce 6 bin TL üstüne çıkmıştı. Mi 10 Pro’nun satışa çıkmasıyla fiyatı bir anda fırlayan telefon, bugün büyük bir satış kanalında yeniden eski seviyesine yani 5.600 TL‘ye kadar iniş yaptı. Son dönemde aslında genel olarak indirim konusunda yerinde sayan telefon, 6 bin TL’lerden aşağıya inmesiyle almayı düşenenleri sevindirmiş durumda. Elbette fiyatı yine de yüksek olan orta üst seviye akıllı telefon, firmanın Türkiye’de en çok dikkat çeken telefonları arasında yer alıyor. Xiaomi’nin ilerleyen dönemde 8.500 TL’lik Mi 10‘un üstündeki model olan Mi 10 Pro’yu da Türkiye’de satacağı biliniyor. Ancak o modeli fiyatı gerçekten inanılmaz olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Pro kamera sistemiyle öne çıkan bir telefon

DxO Mark’ta da kendisi ispatlayan modelin arkasındaki beşli kamera sistemi çok iyi sonuçlar sunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens kameraları bir araya geliyor. Telefon bu kamera sistemiyle 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabiliyor.

İlgili Video