reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro Türkiye fiyatında önemli artış!

Türkiye’de dikkat çeken Xiaomi Mi Note 10 Pro, bir kez daha bir indirim değil yükselen fiyat etiketi ile gündemde bulunuyor. Model yine çok pahalandı.

Artık bildiğiniz üzere Mi Note 10’dan farklı olarak 8 parçalı bir lens yapısı kullanan ve bu sayede merkezinde 108 megapiksel sensörün olduğu beşli kamerasıyla daha iyi görüntü kalitesi sunan Xiaomi Mi Note 10 Pro, geçtiğimiz hafta büyük bir satış kanalında resmi garantisiyle 5.600 TL‘ye kadar iniş yapmıştı. Ancak bu indirim kısa sürdü. Modelin fiyatı kısa süre içerisinde bir kez daha 6.300 TL‘lere (Bazı uçuk 8 bin TL gibi normal olmayan fiyatlar da var) kadar çıkış yaptı. Birçok satış kanalında indirimli fiyatı 6.200 TL seviyesinde olan telefon, bu konuda almayı düşünenleri üzüyor. Model daha önce de söylediğimiz gibi amiral gemisi Xiaomi Mi 10 çıktıktan sonra halen anlamadığımız şekilde çok daha pahalıya satılmaya başlandı. Normal Mi Note 10’un da fiyatı ise halen 4.889 TL seviyelerinde geziyor. Ancak onun da uzun süredir ciddi indirim almadığını belirtmek gerekiyor. Bu modelin resmi garantili tavan fiyatı ise 5.700 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Pro kamera sistemiyle öne çıkan bir telefon

Bu konuda DxO Mark’ta da kendisi ispatlayan modelin arkasındaki beşli kamera sistemi çok iyi sonuçlar sunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens kameraları bir araya geliyor. Telefon bu kamera sistemiyle 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabiliyor.

İlgili Video