reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12 Xiaomi MIUI 13

Xiaomi’den şaşırtan resmi MIUI 13 açıklaması

Teknoloji devi Xiaomi, sabah saatlerinde yeni arayüzü MIUI 12‘yi duyurdu. Firma şimdi ise beklenmedik şekilde MIUI 13 duyusunu yaptı.

Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12, günün mobil taraftaki en önemli duyurusu oldu. Tüm detaylarına aşağıdaki haberde yer verdiğimiz arayüz gündemden halen düşmezken, Xiaomi’den gerçekten beklenmedik bir MIUI 13 duyurusu geldi. Önümüzdeki yıl MIUI 12‘nin üstüne Android 11 temelli MIUI 13‘ün gelecek olması elbette bir sürpriz değil. Burada şaşırtan kısım çalışmalara şimdiden başlanmış olması. Aynı zamanda bu açıklamanın MIUI 12’nin tanıtıldığı gün yapılması. Firma elindeki büyük çalışan sayısı ve maddi güç ile bir sonraki sürüm üstündeki çalışmalara şimdiden başlayarak 2021’de çok daha rahat bir çıkış gerçekleştirecek gibi görünüyor. MIUI 12’de gerçekten önemli değişiklikler yapan Xiaomi, elbette MIUI 13 ile neler sunacak henüz bilmiyoruz. Ancak firmanın büyük planları olduğunu duyuyoruz ve bu da heyecan veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, MIUI 12 ile kullanıcıları sevindirdi

Çünkü işletim sistemi haziran ayı sonunda geniş bir destek ile çıkışa hazırlanıyor. Direkt olarak buradan görebileceğiniz bu cihazlara ek olarak başka telefonların da MIUI 12’ye geçeceği aktarılıyor. Güncellemelerin Türkiye’deki cihazlar için ne zaman indirmeye açılacağı ise henüz net değil. Ancak firmanın çıkışı haziran sonunda Çin merkezli olarak yapacağı biliniyor. Türkiye gibi diğer bölgelere güncellemenin gelmesi baya bir uzun sürebilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Nvidia ekran kartları ile sunulan inanılmaz imkan