reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Pro

Xiaomi Mi Note 10 Pro Türkiye fiyatı en düşük seviyeyi gördü

Türkiye’de dikkat çeken Xiaomi Mi Note 10 Pro, Türkiye’de yeni bir indirim daha aldı. Bunun sayesinde telefon en düşük fiyat seviyeyisini gördü.

Mi Note 10’dan farklı olarak 8 parçalı bir lens yapısı kullanan ve bu sayede merkezinde 108 megapiksel sensörün olduğu beşli kamerasıyla daha iyi görüntü kalitesi sunan Xiaomi Mi Note 10 Pro, büyük bir satış kanalında Xiaomi Türkiye garantisiyle tek depolama seçeneği olan 256 GB için 5.600 TL‘ye kadar iniş yapmış durumda. Son dönemde indirim konusunda yerinde sayan telefon, yine de aşağıya doğru inişi sürdürüyor. Bu arada normal Mi Note 10’un da fiyatı da belirtli bir seviyeyi uzun süredir koruyor. Telefon şu an 128 GB depolama ve resmi garantili ile 4.679 TL‘ye elde edilebiliyor. Bu model için de sadece ufak indirimler kendisini gösteriyor. Dikkat çeken modellerin yanında yakında bir Mi 10 Lite modeli de gelecek gibi görünüyor. Onun detayları ise aşağıdaki haberde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Pro kamera sistemiyle öne çıkan bir telefon

DxO Mark’ta da kendisi ispatlayan modelin arkasındaki beşli kamera sistemi çok iyi sonuçlar sunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens kameraları bir araya geliyor. Telefon bu kamera sistemiyle 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabiliyor.

İlgili Video