reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson’lı Jumanji: Welcome to the Jungle’ın ilk fragmanı yayında [Video]

Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve paylaşılan ilk fotoğraflarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Jumanji: Welcome to the Jungle filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Bu tanıtım izleyicilerden farklı tepkiler aldı.

Hayranlarının gönlünde ayrı bir yere sahip olan orijinal Jumanji, 1995 yılında vizyona girmişti. Başrolünde Robin Williams‘ın yer aldığı yapımın tekrar çekileceği belli olduğunda herkes tepki göstermişti. Jumanji: Welcome to the Jungle ismiyle anılan proje Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas gibi isimleri bir araya getiriyor.

Yönetmenliğini Jake Kasdan‘ın üstlendiği film günümüzde geçiyor. Ceza alıp, okul deposunu temizlemek zorunda kalan dört liseli geç eski bir oyun keşfediyor. Bu oyunu denemeye karar verdiklerinde seçtikleri karakterlere dönüşüp, bambaşka bir dünyaya düşüyorlar. Fakat oyunu sadece oynamaları yetmiyor, bu zorlu ortamda hayatta kalmaları gerekiyor. Oyunu bitirmek ve gerçek dünyaya dönebilmek için tehlikeli maceraları atlamaları gerekiyor. Üstelik olaylar bir noktada ilk filme bağlanıyor ve Alan Parrish‘in keşfi 20 sene sonra gün yüzüne çıkıyor.

Enteresan bir havaya sahip olan Jumanji: Welcome to the Jungle’ın 20 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.