reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji 3 dwayne johnson

Dwayne Johnson’lı Jumanji 3’ü bekleyenleri sevindirecek gelişme

Gişede hiç beklenmedik bir başarı elde eden Jumanji: Welcome To The Jungle‘ın devam filminin geleceği kısa bir süre önce netlik kazanmıştı. Hatta pek çok kaynak Sony’nin filme Star Wars‘la mücadeleye sokacak kadar güvendiğini iddia etmişti. Aradan geçen zamanın ardından Jumanji 3‘ün ne zaman vizyona gireceği belli oldu.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Jumanji: Welcome To The Jungle, Robin Williams‘ın rol aldığı 1995 yapımı efsane filme dayanıyor. Tam anlamıyla bir devam filmi olmasa da, olayların aynı evrende geçtiği anlaşılıyor. Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Bobby Cannavale ve Nick Jonas gibi isimlerin rol aldığı bu yapım gişede inanılmaz bir başarı elde etti. Özellikle Amerika’da 2002 yapımı Spider-Man‘i sollayarak Sony’nin en çok kazandıran filmi oldu. Tahmin edebileceğiniz gibi devam filminin geleceği de kısa bir süre içinde duyuruldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asıl merak edilen nokta ise başka. Sony’nin Jumanji’yi Star Wars 9 ile rekabete sokmayı planladığı konuşuluyordu. Gişede her zaman kazanan taraf olan Star Wars’un karşısına çıkmak gerçekten cesaret gerektiriyor. Fakat Sony, Jumanji’ye fazlasıyla güveniyor olmalı ki üçüncü filmin Aralık 2019‘da vizyona gireceği açıklandı. Bu rekabetten kimin galip çıkacağını görmek için ise beklememiz gerekecek.

İlgili video

Welcome to the Jungle fragmanı