reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji

Sony tarihinde rekor kıran Jumanji’den müjdeli haber

2002 yapımı Spider-Man’i sollayan Dwayne Johnson’lı Jumanji, Sony tarihinin yerel gişede (Amerika) en çok kazandıran filmi oluyor. Tabii bunu kutlayan ekibin müjdeli bir de haberi var.

1995 yapımı Robin Williams’lı Jumanji’nin devamı diyemeyiz ama devamı sayılabilecek bir senaryoyla izleyicilerle buluşan Jumanji: Welcome to the Jungle ilk başta şüpheyle yaklaşılan bir yapımdı. Çünkü bir önceki filmin başarısını sırtlanmıştı. Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Karen Gillan gibi isimlerin yer aldığı filmse Sony tarihinde bir kilometre taşını geride bıraktı. Film Sony’nin yerel gişede bugüne kadar en çok kazandıran filmi oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kenara çekil Spider-Man

Sony’nin bugüne kadarki en kazançlı filmi Tobey Maguire’in baş rolünü üstlendiği 2002 yapımı Spider-Man’di. Hatta ilk üçte Tobey Maguire’nin Spider-Man’leri yer alıyordu. 403.706 milyon dolar gişeli filmi ise, Welcome to the Jungle 403.740 milyon dolarla geride bıraktı. Welcome to the Jungle dünya genelinde elde ettiği gişe ise 950,8 milyon dolar.

Rampage filminin gala turunda bu güzel haberi hayranlarla paylaşan Johnson’ın ise bir başka sürprizi daha bulunuyordu. Johnson, Instagram‘dan yayınladığı video ile hayranlara devam filminin geleceğini müjdeledi. Film takvimi hayli kalabalık olan Johnson, detaylaraysa elbette pek girmedi, ancak üzerinde çalıştıklarını belirtti. İlk filmde aynı zamanda baş yapımcı olan ünlü aktör ikinci filmde de yapımcı olarak yer alacak. Oyuncu kadrosuna dahil olur mu şimdilik net değil.

İlgili video

Welcome to the Jungle fragmanı