reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson’dan süper kahraman filmi müjdesi

Dwayne Johnson nihayet merakla beklenen süper kahraman filmi açıklamasını yaptı. Johnson’ın aklında bir tarih bile var…

Dwayne Johnson DC Sinematik Evreni’ne dahil olmak için gün sayıyor. Johnson’ın DC’nin kötü karakterlerinden Black Adam için anlaşma imzaladığı ve Shazam’da yer alacağı konuşuluyordu. Ancak Shazam dedikoduları ne yazık ki asılsız çıktı. Öte yandan Johnson’ın anlaşması hala bulunuyordu. Rampage filmi için tura çıkan Johnson merakla beklenen rolü için nihayet hayranlara açıklamada bulundu. Senaryonun eline ulaştığını belirten Johnson, “Üzerinde çalışıyoruz.” dedi. Yahoo! Movies‘e konuşan ünlü aktör, “İşler istediğimiz gibi ilerlerse film 2019’da gerçekleşebilir.” diyerek hayranların umutlarını yeşertiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DC’ye yeni kan

Johnson’ın DC’yle anlaşması ise yeni değil. 2014‘te yapılan anlaşmanın yeni yeni bir ürün ortaya koyuyor olması ise sinematik evrenin yavaş yavaş oturuyor olmasına bağlı. Shazam’da göremeyeceğimize hayli üzüldüğümüz Johnson, Black Adam rolüyle Suicide Squad 2’de kendini gösterebilir. Ancak bu da yine doğrulanmamış dedikodulardan ibaret. Gişede hayli başarılı işlere imza atan Johnson’ın DC’ye katkısı ise büyük merak konusu.

Bir “savunucudan” bir kötüye dönüşen Black Adam’ın hikayesiyse hayli ilginç. DC evreninin en başarılı kötüleri arasında yer alan karakterin hikayesi, büyücü konseyinin onu kendi şampiyonları olarak seçmesiyle başlıyor. Ona çeşitli güçler ve yetenekler veren büyücü konseyi, Black Adam’ın çok da üst seviyede olmayan vicdanını köreltiyor. Karakter yeni yeteneklerini ihtiyacı olanlara yardım etmekte kullanmak yerine onları domine etmeye karar veriyor. Black Adam’ın karşısına çıkan isimse Shazam! oluyor.

İlgili video

Rampage: Büyük Yıkım fragman