reklamı kapat

POPÜLER

Shazam Black Adam

Shazam sonrası Dwayne Johnson’ın Black Adam açıklaması [Video]

Güçlü bir açılışla gişede liste başı vizyona giren Shazam sonrası Dwayne Johnson filmle ilgili görüşlerini ve Black Adam filminin geleceğini paylaştı.

Dünya genelinde 158,6 milyon dolarlık açılışla gişeyi domine eden Shazam, keyifli bir aile filmi olmanın tadını çıkarırken filmin baş yapımcılarından Dwayne Johnson da filmi tebrik ettiği bir videoyu Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Filmin aldığı olumlu tepki karşısında mutluluğunu dile getiren Johnson elbette lafı 10 yıldır üzerinde çalıştığı Black Adam filmine de getirmeden videoyu sonlandırmadı. Videoda “Yaşadığımız en büyük zorluklardan biri iki orijin hikayesini tek bir senaryoya sıkıştırmaktı.” diyen Johnson, Shazam’in Black Adam ile bağlantısını anlatırken Black Adam’sız bir Shazam’in olamayacağına da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir yıla çekimler başlıyor

İki karaktere de ayrılan süreden kısmamak için belli ki ilk filme Black Adam’ı doğrudan dahil etmemeye karar veren Johnson, “Bu projeyi çok uzun zamandır geliştiriyorum. 10 yıldır benimle ve DNA’ma kadar işlemiş durumda. Bir yıl içinde çekimlerine başlamamız gerekiyor. Çok heyecanlıyım.” diyerek filmin çekimlerine kısa sürede başlanacağı sinyallerini veriyor.

Black Adam, başta Shazam filminin ana kötüsü olarak düşünülse de daha sonra yönetmen David F. Sandberg’le alınan kararla beraber önce Black Adam’a da bir orijin filmi çekilmesi gerektiği görüşünde hemfikir olunmuş ancak filmin çekimi elbette Shazam’ın ilerisinde bir tarihe atılmıştı. DC Sinematik Evreni’nin karmaşık sıralaması da filmi biraz ötelemiş gibi görünüyor. Zachary Levi’nin başrolü üstlendiği filmin ana kötüsü ise Mark Strong tarafından canlandırılan Dr. Sivana oldu. Johnson’n kutlamasını ve açıklamasının tamamını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.