reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson DC hayranlarını üzüyor

Son zamanların en sevilen yıldızları arasında yer alan Dwayne Johnson‘ın DC sinema evrenine dahil olduğunu biliyoruz. Black Adam karakterine hayat vereceğini bildiğimiz oyuncu DC sevenleri üzecek bir açıklamaya imza attı.

Advertisement

Jumanji Welcome to the Jungle, Rampage ve Gökdelen gibi pek çok farklı hikayeyle karşımıza çıkan Dwayne Johnson bir süre önce Warner Bros. ile anlaşmaya vardı. Sevilen oyuncunun Black Adam karakteriyle boy gösteceğini çoktan biliyoruz. Bu karakterin başta Shazam! filminin kötüsü olarak karşımıza çıkması bekleniyordu. Fakat DC’nin planları değişti. Onun yerine solo Black Adam filmi geleceği ortaya çıktı. Buna rağmen pek çok hayran Dwayne Johnson‘ı kısacık da olsa Shazam’da görmeyi bekliyordu. The Rock’ın açıklaması ise hayallerin suya düşmesine neden oldu. Syfy’ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan ünlü oyuncu şu sözleri sarf etti: “Shazam filminde olmayacağım. Onlar Shazam ve Black Adam. DC evreninin işleyişini düşününce ikisinin beyaz perdede tanışması gerekiyor fakat işlerin nasıl ilerleyeceğini kim bilebilir?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamaya bakılırsa sonunda Dwayne Johnson da Warner Bros.’un belirsizlikler yumağı içinde kaybolmuş durumda. Black Adam projesine dair detayların belli olmadığı, Shazam’la farklı şekilde tanışmalarının mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı