reklamı kapat

POPÜLER

shazam filmi

Shazam filminden ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı

DC çizgi romanlarından uyarlanan başrolünde Zachary Levi’nin yer alacağı Shazam‘dan resmi ilk görsel paylaşıldı. Bu sayede kahramanımızın kostümüne yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Batman v Superman, Suicide Squad ve Justice League ile hayal kırıklığına neden olan Warner Bros. yeni kahramanları beyaz perdeye taşımaya devam ediyor. Bunlardan biri de Shazam olacak. DC’nin sevilen kahramanlarından, Justice League üyelerinden biri olan Shazam’a Zachary Levi hayat verecek. Onun karşısında filmin kötüsü olarak Dr. Thaddeus Sivana rolünde Mark Strong olacak. Jack Dylan Grazer, Ross Butler, Adam Brody, Michelle Borth ve Djimon Hounsou da yan rollerde karşımıza çıkacak.

Shazam‘ın çekimleri süresinde setten pek çok fotoğraf internette dolaştı. Özellikle kahramanımızın kostümünün oldukça başarısız görünmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Kostümde belli kısımların süngerle desteklenmesi kalitesiz bir görüntü ortaya çıkartmıştı. Paylaşılan ilk fotoğrafta ise Freddy Freeman ve Billy Batson’ın Shazam’ını yan yana görüyoruz. Normalde ufak bir çocuk olan Billy Batson, Shazam’ın güçlerine kavuşmasıyla ilk iş olarak bira almış gibi görünüyor. Yetişkin olmanın nimetlerinden yararlanan ufaklığı zorlu bir sınavın beklediğini biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini David F. Sandberg‘in üstlendiği Shazam 5 Nisan 2019‘da vizyona girecek. Paylaşılan ilk fotoğrafı haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı