reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Yeni Game of Thrones dizisinden heyecan uyandıran gelişme

Televizyonun en çok konuşulan işlerinden biri olan Game of Thrones yakında bitecek fakat Westeros’taki maceralar yeni dizilerle devam edecek. HBO’dan onay almayı başaran ilk yan projede işler yolunda gidiyor gibi görünüyor. En azından ortaya çıkan son gelişme buna işaret ediyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse yeni Game of Thrones projesine dair ilk detaylar geçtiğimi ay başında belli olmuştu. HBO daha ismi belli olmayan bu proje için genel bir özet paylaşmış ve bizleri heyecanlandırmıştı. O özette diziden şu sözlerle bahsediliyor:  “Game of Thrones’tan binlerce sene öncesinde geçen dizi kahramanların çağından karanlık zamanlara geçişi ele alıyor. Westeros’un gizli kalan sırları, ak gezenlerin ortaya çıkış hikayesi, doğunun gizleri ve Stark efsanesi… Hikaye bildiğimizden çok farklı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizleri Westeros tarihinde binlerce yıl öncesine götürmesini beklediğimiz bu projenin HBO’dan ilk bölüm onayı aldığını biliyorduk. Şimdi bu pilot bölümünün ekim ayında çekileceği ortaya çıktı. Haberin kaynağı ise Game of Thrones’a ev sahipliği yapan şehrin gazetesi Belfast Telegraph. Burada paylaşılan detaylara bakılırsa ekim ayından itibaren yeni Game of Thrones dizisinin set fotoğrafları gün yüzüne çıkabilir. Bu da çok yakında yeni dizide rol alacak isimleri öğrenmeye başlayacağımız anlamına geliyor. Bakalım ortaya çıkan sonuç HBO’yu memnun edecek mi?

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı