reklamı kapat

POPÜLER

Porsche’nin ardından yeni park kurbanı Lamborghini Huracan Spyder oldu

Amerika’da yaşanan Lamborghini Huracan Spyder kazası, oluş şekli kadar araç sahibinin yaptığı açıklamayla da akıllarda yer edinecek gibi.

Kazanın türü veya oluş şekli nasıl olursa olsun, aklımıza gelen ilk şey herhangi bir can kaybının yaşanmama dileği. Bu konuda net bilginin alınmasının yanında bazıları var ki ciddi anlamda içimizi acıtan cinsten. Youtube üzerinden milyonlarca kez izlendiğini gördüğümüz bu kazaların temel başrolünde tahmin edebileceğiniz gibi egzotik otomobiller var. Sıkı LOG takipçilerinin anımsayabileceği üzere, geçtiğimiz ay içerisinde Porsche 911‘in yer aldığı talihsiz bir olaya şahit olduk. Avustralya’nın başkenti Sidney‘de yer alan bir oteldeki bu olay, acemi bir valenin Porsche’yi Subaru XV’nin altına sokmayı sonuçlandı. Bu olayın sıcaklığı hala devam ederken bir benzer kaza haberi bu kez Amerika’nın Şikago kentinden geldi. Kısa süre önce gerçekleşen kazanın bu seferki başrollerini Lamborghini Huracan Spyder ve Honda Civic Sedan paylaşıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hasar henüz net değil

Olayla ilgili yerel basından aldığımız bilgilere göre bu olayın da içerisinde biraz deneyimsizlik var. Lambo’yu park etmek için kaldırımın kenarına yaklaştığı söylenen sürücünün, doğru pozisyonu almak adına son hamlede yanlışlık yaparak fren yerine gaz pedalına bastığı detaylara yansıyor. Sonrasında ise fotoğraflarda gördüğümüz bir “altına park etme” vakasının portresi karşımıza çıkıyor. Olayın ardından açıklamalarda bulunan araç sahibi ise; “Kazanın yaşanmasıyla birlikte ilk düşüncem potansiyel bir yakıt sızıntısıydı. Bu yüzden yaptığım ilk şey tereddüt etmeden aracı terk etmek oldu. En yakın zamanda kız arkadaşımla gidip yeni bir araç alacağız.” diyerek bazılarımıza “bu ne rahatlık” dedirtmeyi de ihmal etmedi. Siz de görüşlerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.