reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Yeni Game of Thrones dizisinin başrolü netleşti

Game of Thrones çok yakında izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor fakat Westeros‘un çekişmeli dünyasındaki yolculuğumuz devam edecek. Henüz ismi belli olmayan yeni projede başrolü kimin üstleneceği sonunda belli oldu. Görünen o ki şimdiye kadar duyduğumuz söylentiler doğru!

Bildiğiniz gibi HBO, Game of Thrones’un vedasının ardından yeni projeler planlıyor. Beş tane projenin gündemde olduğu ve bunlardan birinin kanal tarafından onaylandığını daha önce duyurmuştuk. Henüz ismi belli olmazsa dizi The Long Night ismiyle anılıyor. Paylaşılan resmi özette diziden şu sözlerle bahsediliyor:  “Game of Thrones’tan binlerce sene öncesinde geçen dizi kahramanların çağından karanlık zamanlara geçişi ele alıyor. Westeros’un gizli kalan sırları, ak gezenlerin ortaya çıkış hikayesi, doğunun gizleri ve Stark efsanesi… Hikaye bildiğimizden çok farklı.”

IGN sitesinin haberine göre Game of Thrones dünyasında geçecek bu yeni dizinin başrolünü Naomi Watts üstlenecek. İngiliz oyuncunun adı daha önceden de Westeros ile birlikte anılmıştı. Ancak bu iddiaların gerçekle bağlantısı olup olmadığı bilinmiyordu. IGN’in bu söylentileri HBO’ya doğrulatmasıyla birlikte gerçek ortaya çıkmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki HBO yeni Game of Thrones projerinin başarılı olması için elinden geleni yapmaya kararlı. Bunun için de yıldız gücünden yararlanmaya ve başarılı oyuncuları bir araya getirmeye niyetli görünüyor.

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı