reklamı kapat

POPÜLER

George R.R. Martin Game of Thrones

George R.R. Martin yeni Game of Thrones dizisi söylentilerini doğruladı

HBO‘nun yeni bir Game of Thrones dizisi hazırlığı içinde olduğunu biliyoruz. Sonunda projenin adına dair söylentileri George R.R. Martin doğruladı.

Game of Thrones dünyası genişliyor

Kısaca hatırlatmak gerekirse HBO, Game of Thrones’un finaline hazırlanıyor. Westeros‘un rekabet dolu dünyasında zamanda geriye gideceğimiz yeni bir proje üzerinde çalışılıyor. Game of Thrones dünyasını yaratan George R.R. Martin‘in de dahil olduğu proje büyük merakla bekleniyor. Paylaşılan resmi özette diziden şu sözlerle bahsediliyor:  “Game of Thrones’tan binlerce sene öncesinde geçen dizi kahramanların çağından karanlık zamanlara geçişi ele alıyor. Westeros’un gizli kalan sırları, ak gezenlerin ortaya çıkış hikayesi, doğunun gizleri ve Stark efsanesi… Hikaye bildiğimizden çok farklı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar bu projeye dair pek çok gelişme yaşandı. Fakat bunlardan en dikkat çekici olanı başrol için Naomi Watts‘ın seçilmesi olmuştu. Bunun üzerine George R.R. Martin ilgi çekici bir açıklamada bulundu. Ünlü yazar daha önce dizinin adının The Long Night olmasını istediğini fakat HBO‘nun farklı bir isim düşündüğünü ifade etmişti. Martin kendi blogu üzerinden yaptığı son paylaşımda “Game of Thrones’tan sonra başlayacak olan The Long Night için oyuncu seçimleri başladı” sözlerine yer verdi. Böylece dizinin adının resmen The Long Night olduğu netlik kazanmış oldu.

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı