reklamı kapat

POPÜLER

George R. R. Martin Game of Thrones

George R. R. Martin’in yalanlanan yeni Game of Thrones dizisi açıklaması

Westeros‘un yaratıcısı olan George R. R. Martin geçtiğimiz günlerde yeni Game of Thrones dizi hakkında heyecan verici bir açıklamada bulunmuştu. Fakat onun bu duyurusunun doğru olmadığı ortaya çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse HBO‘nun onay verdiği yeni bir Game of Thrones projesi bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bu dizinin başrollerini Naomi Watts ve Josh Whitehouse üstlenecek. Geçtiğimiz günlerde Westeros’un yaratıcısı George R. R. Martin kendi blogunda tüm bu gelişmeleri değerlendirdiği bir paylaşımda bulunmuştu. Bu paylaşımda dizi projesinden The Long Night ismiyle bahsettiği dikkat çekmişti. Sevilen yazar daha önce de dizinin adının The Long Night olmasını istediğini ifade etmişti. Bu sebeple yazar ve HBO arasında bir karar birliğine varıldığı tahmin edilmişti. Görünen o ki işin aslı çok başka.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yabancı basında yeni Game of Thrones dizinin adının belli olduğu konuşulurken HBO cephesinden resmi yalanlama geldi. Dizi için düşünülen isimlerden birinin The Long Night olduğu fakat henüz herhangi bir isimde karar kılınmadığı ifade edildi. Böylece hayranların heyecanı bir anda boşa gitmiş oldu. Bakalım Game of Thrones’un dünyasında geçecek bu dizinin asıl ismi ne zaman açıklanacak?

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı