reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones dizisi House of the Dragon cephesinde yeni gelişme

Game of Thrones sonrasında izleyici karşısına çıkacak olan House of the Dragon dizisi cephesinde heyecan uyandıran gelişmeler yaşanıyor.

Knight Edge Media sitesinin haberine göre HBO kanalı House of the Dragon için oyuncu arayışına başladı. Böylece hangi karakterlerin izleyici karşısına çıkacağı da belli oluyor. İlk bilgiler arasında Aegon, Visenya ve Rhaenys Targaryen yer alıyor.

Game of Thrones dünyasının yeni karakterleri

Aegon Targaryen karakteri için beyaz, 20li yaşlarında erkek oyuncu aranıyor. Onun kız kardeşleri Visenya ve Rhaenys ile evli olduğu bilgisi karakter tanımında yer alıyor. Normalde sessiz bir karakteri olduğu ancak kendisine karşı çıkanlara karşı sert bir tavır sergilediği ifade ediliyor. Ejderhalardan Balerion’u sürüyor.

Visenya Targaryen için beyaz ve 20li yaşlarında kadın oyuncu aranıyor. Kız kardeşler içinde büyük olanı. Ciddi ve hata affetmeyen bir yapısı var deniyor. Ejderhalardan Vhagar’ı sürüyor.

Rhaenys Targaryen için 20li yaşlarında beyaz kadın oyuncu aranıyor. Kız kardeşlerden ufak olanı. Nazik, eğlenceli, meraklı, iç güdüleriyle hareket eden bir karakteri olduğu ifade ediliyor. O da Meraxes isimli ejderhayı sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Game of Thrones dizisinden ortaya çıkan bilgilerle birlikte aranan oyuncuların özellikleri ve karakterlerin televizyona nasıl yansıtılacağına dair ilk bilgileri elde etmiş oluyoruz. İlerleyen aylarda oyuncu seçimlerine dair daha net açıklamaların geleceğini tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı