reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones dizisi House of the Dragon

Game of Thrones dizisi House of the Dragon için yeni fotoğraflar çıktı

Son sezonuyla kötü anlamda efsane olan Game of Thrones ile bağlantılı HBO dizisi House of the Dragon için yeni fotoğraflar gündemde.

Game of Thrones efsanesi hayatımızdan hemen çıkmayacak. Çünkü A Song of Ice and Fire üzerine kurulan dizinin üstüne House of the Dragon da geliyor ve dizi 21 Ağustos tarihinde yayınlanacak. İlk duyurusu tam iki yıl önce yapılan ve uzun süredir çekimleri devam eden yeni dizi için kısa süre önce Entertainment Weekly tarafından yeni bazı fotoğraflar paylaşıldı. Bu fotoğraflarda Princess Rhaenyra Targaryen, Lord Corlys Velaryon, Princess Rhaenys Targaryen, Prince Daemon Targaryen, Ser Criston Cole ve fazlası çok sayıda önemli karakter gözler önüne seriliyor.

Genel atmosferi elbette Game of Thrones ile benzer yapıda olan dizi, George R. R. Martin’nin Fire and Blood eseri üzerine kuruluyor. Bizleri ana Game of Thrones dizisinden çok daha eski döneme götürecek ve Targaryen ailesine odaklanacak. House of the Dragon için geçtiğimiz yıl konuşan George R. R. Martin, gördüğü bazı bölümler ve görüntülerden fazlasıyla hoşlandığı aktarmıştı. Bu açıdan güzel bir içerik geliyor gibi görünüyor ancak yine de bu konuda kesin konuşmamakta fayda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizide Paddy Considine, Matt Smith, Sonoya Mizuno, Steve Toussaint, Rhys Ifans ile Olivia Cooke gibi oyuncular yer alıyor. Beklentinin Game of Thrones‘un son sezonu nedeniyle çok yüksek olmadığı House of the Dragon, çıktığı zaman Türkiye için iptal edildiği söylenen HBO Max içerisinde olacak.

Game of Thrones dizisi House of the Dragon kadar bu da ilginizi çekebilir: La Casa de Papel: Kore için çıkan tanıtım videosu