reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel: Kore

La Casa de Papel: Kore için yeni tanıtım videosu geldi [İzle]

 - Güncelleme: 20 Şubat 2022 11:17

La Casa de Papel serisi devam etmeyi sürdürecek. Netflix tarafından bu sefer La Casa de Papel: Kore geliyor. İşte yeni tanıtım;

La Casa de Papel, Türkiye dahil birçok pazarda Netflix platformunun en popüler dizileri arasında yer aldı. Hem senaryosu hem karakterleri hem de bu karakterlere hayat veren oyuncuları ile büyük ses getiren dizi, 5 kısım halinde yayınlandı ve geçtiğimiz aylarda sona erdi. Dizinin bazı kişilere göre çok fazla uzatılan senaryosu hikâye açısından tam olarak tamamlandı.

Ancak Netflix bu çok ses getiren seriyi bırakmak istemiyor. La Casa de Papel markasının devamı ise direkt olarak La Casa de Papel: Kore olacak. Bu “çok yakında geliyor” denilen dizi için bugün yukarıda izleyebileceğiniz yeni tanıtım videosu paylaşıldı. Dizi için şimdilik sadece “Şehir adını seç, maskeni tak, ekiple tanışmaya hazırlan. #LaCasadePapel: Kore çok yakında sadece Netflix’te.” açıklaması yapılıyor.

Dizinin resmi sayfasında ise şunlar aktarılıyor: “Gizemli Profesör yakında birleşecek Kore’nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore’den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplar.” Dizinin başrollerinde Yoo Ji-tae, Kim Yunjin ve Park Hae-soo yer alıyor.

Paylaşılan videoya göre La Casa de Papel: Kore içerisinde orijinal dizideki gibi Profesör, Berlin, Tokyo, Moskova, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki ve Oslo gibi karakterler yer alıyor. Dizi hakkında daha ayrıntılı bilginin çok yakında paylaşılması bekleniyor. Son dönemde Netflix içerisinde Kore dizilerinin hem sayısı hem de popülerliği ciddi şekilde artıyor.

La Casa de Papel: Kore dikkat çekerken, gelin Netflix’in son dönemdeki en popüler filmine göz atın:

İLGİLİ HABERLER