reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel Kore

La Casa de Papel: Kore dizisinden ilk fragman yayında [Türkçe alt yazılı video]

Kısa bir süre önce duyuru videosu paylaşılan La Casa de Papel: Kore dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Bizim de merakla beklediğimiz dizi için geri sayım başladı.

24 Haziran’da yayınlanacağı açıklanan dizi yine heyecan dolu dakikaları izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Dizinin Kore için uyarlanan versiyonunda Profesör, Kore’nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore’den bir grup yetenekli hırsızı etrafında topluyor. La Casa de Papel: kore dizisinin kadrosunda Profesör, Berlin, Tokyo, Moskova, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki ve Oslo gibi karakterler karşımıza çıkıyor. Profesör karakterini  Yoo Ji-Tae isimli oyuncu, Tokyo karakterini ise Jeon Jong-seo isimli oyuncu canlandırıyor. Kadroda bu oyunlar dışında Park Hae-soo (Berlin), Hyun-Woo Lee (Rio), Yoon-ju Jang (Nairobi) gibi oyuncular da mevcut. Dizinin yönetmen koltuğunda Hong-sun Kim yer alıyor. 12 bölüm olacağı açıklanan dizinin Türkçe alt yazı seçeneğiyle paylaşılmış durumda. Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, La Casa de Papel: Kore dizisi hakkında açıklama yapmıştı

Dizi için Netflix Türkiye ”Bir suç dünyayı değiştirebilir” İnanılmaz bir soyguna yeni ve cesur bir yaklaşım… Dizi, 24 Haziran’da, sadece Netflix’te” açıklamasını yapıyor. Dizi için daha önce “Şehir adını seç, maskeni tak, ekiple tanışmaya hazırlan. #LaCasadePapel: Kore çok yakında sadece Netflix’te.” açıklaması yapılmıştı.

İlgili video

Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı

İLGİLİ HABERLER