reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel: Kore

La Casa de Papel: Kore dizisi Netflix’teki yerini aldı

La Casa de Papel serisi devam etmeyi sürdürecek. Netflix tarafından bu sefer La Casa de Papel: Kore geldi ve çıkış yapıldı.

Netflix’in büyümesinde büyük faydası olan popüler La Casa de Papel markasının devamı direkt olarak La Casa de Papel: Kore olacak ve merak edilen dizi 24 Haziran itibarıyla izlenebilir hale geldi. Dizi için Netflix Türkiye en son “Bir suç dünyayı değiştirebilir” İnanılmaz bir soyguna yeni ve cesur bir yaklaşım… La Casa de Papel: Kore | 24 Haziran’da, sadece Netflix’te” açıklamasını yapmıştı. Dikkat çeken içerik için daha önce de “Şehir adını seç, maskeni tak, ekiple tanışmaya hazırlan. #LaCasadePapel: Kore çok yakında sadece Netflix’te.” açıklaması yapılmıştı. Şimdi ise “4 trilyon won ortak para. Sınırların kaldırıldığı bir ülkede sınır tanımayan bir soygun. “Bir suç dünyayı değiştirebilir.” Yüzyılın suçuna tanıklık edin.” cümleleri ile beraber sayfanın üstünde izleyebileceğiniz resmi fragman paylaşılmıştı. 

Dizinin resmi sayfasında ise şunlar aktarılıyor: “Bir grup hırsız, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve gizemli elebaşlarını yakalamak için harekete geçer.” Dizinin başrollerinde Yoo Ji-tae, Kim Yunjin ve Park Hae-soo yer alıyor. Yaratıcılar ise Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun olarak geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha paylaşılan aşağıdaki ilk video içerisinde de gördüğümüz üzere yeni içerik içerisinde orijinal dizideki gibi Profesör, Berlin, Tokyo, Moskova, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki ve Oslo gibi karakterler yer alıyor. Son dönemde ciddi şekilde abone kaybeden, hesaplamalara göre kaybetmeyi sürdürecek olan Netflix, yine de özel içeriklere büyük yatırımlar yapmayı sürdürüyor.

La Casa de Papel: Kore için daha önce gelen diğer videolar: