reklamı kapat

POPÜLER

la casa de papel 4. sezon

Galata’dan Kadıköy’e; Netflix Türkiye’den La Casa De Papel tanıtımı [Video]

Netflix‘te yayınlanan popüler dizilerden La Casa De Papel‘in 2. kısım tanıtımı için Netflix Türkiye’den yeni bir video geldi.

Her ne kadar bir Netflix orijinal yapımı olmasa da yayın hakları platform tarafından satın alınan ve yayınlandığı andan itibaren hızla popüler olan La Casa De Papel, 2. kısım bölümleri için gün sayıyordu. Bildiğiniz gibi dizi iki ayrı sezona değil ancak ikiye bölünmüş bir sezona sahip. Lisans hakları sebebiyle dizinin 2. kısmı içinse nihayet bekleyiş son buldu. Bugün platformdaki yerini alan dizi için Netflix Türkiye ekibi ise yerelleştirilmiş yeni çalışmasını yayınlamayı ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İstanbul’un dört bir yanında

İstanbul’un dört bir yanında Dali maskeleri ve kırmızı kostümlerle gezen karakterlerimiz, küçük bir şehir turu yapıyor. Ekranlara kilitlenmiş izleyiciler ise durumun pek farkında değil. Yeni bölümleri müjdeleyen tanıtımda arka planda ise elbette Çav Bella yer alıyor. Dizinin ikinci kısmını heyecanla bekleyenler içinse küçük bir özet geçelim. Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır. 9 bölümden oluşan ikinci kısmı platform üzerinden hemen izleyebilirsiniz. Nisan ayı programını merak edenler ise tam listeye buradan ulaşabilir.

Video