reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lost in Space

Nisan ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye, nisan ayı programını açıkladı. 1960’ların ikonik bilim kurgu dizisi Lost in Space‘in yeniden yapımı ve daha fazlası nisanda Netflix Türkiye’de.

Popüler çevrim içi servisi Netflix, yeni bir ayla beraber sahip olduğu geniş içerik kütüphanesini de zenginleştiriyor. Bu ayın en dikkat çeken yapımı ise şüphesiz Lost in Space. Son dönemlerin en heyecan verici uzay macerasını bizlerle buluşturacak olan yapım aslında aynı isimli 1960’ların klasik bilim kurgu dizisinin yeniden çekilmiş versiyonu. 1965-1968 yılları arasında yayınlanan yapım, 83 bölümle izleyici karşısına çıkarak soluksuz bir maceraya imza atmıştı. Dizi kolonileşme projesi kapsamında uzaya giden Robinson ailesinin maceralarını anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önümüzdeki ayın öne çıkan yapımları arasında La Casa De Papel‘in merakla beklenen 2. kısmı ve popüler %3 dizisinin 2. sezon bölümleri de mevcut. Netflix orijinali 15 dizinin yayınlanacağı bu ay orijinal 11 film ve 5 belgeselle içerikler zenginleşiyor. Ayrıca 131 yeni lisanslı içerik de kataloğa ekleniyor. Lisanslı içerikler arasında Public Enemies, John Wick 2, Mission: Impossible – Rogue Nation gibi filmler yer alıyor. Haberin devamında orijinal içeriklerin tam listesini görüntüleyebilirsiniz.

Video

Orijinal diziler

La casa de papel: 2. kısım – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır.
Troy: Fall of a City: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Aphrodite tarafından kendisine vadedilen kadını arayan çoban Paris, gerçek kimliğini öğrenir ve Spartalı Helen’e aşık olarak Truva Savaşı’nı ateşler.
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Dave, Jay-Z’den akış, hip-hop kültürü ve ceza adaleti sistemi hakkında bir ders alıyor ve Malibu’daki stüdyosunda prodüktör Rick Rubin’i ziyaret ediyor.
Fastest Car: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Her bölümde, “normal görünümlü” güçlendirilmiş üç araba, dünyanın en çok rağbet gören süper arabaları ile başa baş bir mücadeleye giriyor.
Lost in Space: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 13 Nisan
1960’ların ikonik bilim kurgu dizisine yeniden hayat veren bu dizide, Robinson ailesi dünyadaki kriz nedeniyle insanlık tarihinde yeni bir sayfa açmak için uzaya gider.
The Chalet: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 17 Nisan
Yaz kaçamağı için Fransız Alpleri’ndeki uzak bir dağ evinde buluşan arkadaşlar, geçmişin karanlık bir sırrının açığa çıkmasıyla ölümcül bir tuzağa düşer.
The Alienist: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 19 Nisan
Dr. Laszlo Kreizler, 1896 yılında New York’ta bir seri katili yakalamak için muhabir John Moore, polis memuru Sara Howard ve adli tıp uzmanları Isaacson’lara katılır.
Ainori Love Wagon: Asian Journey: 1. sezon – Çıkış Tarihi: 19 Nisan
Pembe bir otobüsle dünyayı gezen yedi çekici genç adam ve kadın, eve çift olarak dönme amacıyla gerçek aşkın peşine düşüyor.
Dope: 2. Sezon – Çıkış Tarihi: 20 Nisan
Uyuşturucu savaşı asla bitmiyor. Kamera ekibi Indiana, Karayipler, Detroit ve Atlanta’da kaçakçıları, kullanıcıları ve emniyet teşkilatlarını takip ediyor.
The Letdown: 1. sezon – Çıkış Tarihi: 21 Nisan
2 aylık bebeği olan Audrey, yeni ebeveyn olanlara yönelik bir destek grubuna katılır ve burada farklı zorluklarla ve yaşamsal değişikliklerle yüzleşen birkaç tuhaf arkadaş edinir.
%3: 2. sezon – Çıkış Tarihi: 27 Nisan
Bir sonraki Process yaklaşırken, Cause sistemi ilk ve son kez ortadan kaldırmak için komplo kurar ve Michele kendini tehlikeli bir durumda bulur.
Superstition: 1. sezon – Çıkış Tarihi: 29 Nisan
Doğaüstü bağlara sahip bir cenaze kaldırıcı aile, bu dünyadan olmayan ölümler yaşayan müşterilerine “öbür dünya bakımı” sağlıyor.

Netflix Film

6 Balloons – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Bir kadın, bir arınma merkezi bulmak için eroin bağımlısı erkek kardeşiyle LA’e doğru bir gece yolculuğuna çıkar, kardeşinin iki yaşındaki kızı da yanlarındadır.
Amateur – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
14 yaşındaki basketbol yıldızı, videolarından birinin internete yayılmasıyla birlikte yeni takımına adapte olmaya çalışır. Yönetmen Ryan Koo.
Orbiter 9 – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Tüm hayatını bir uzay gemisinde yalnız başına geçiren bir kadın, aniden hayatına giren ve hayatını baş aşağı eden bir mühendise aşık olur.
The 4th Company – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
1970’lerin Meksika’sındaki şiddet dolu bir hapishanede, genç bir mahkum yozlaşmış yönetime karşı bir infaz timine dönüşen bir futbol takımına kabul edilir.
Pickpockets – Çıkış Tarihi: 12 Nisan
Genç ve tutkulu üç hırsız, bir hile ve aldatma sanatı ustasından nasıl başarılı birer yankesici olacaklarını öğrenir.
Come Sunday – Çıkış Tarihi: 13 Nisan
Gerçek olaylara dayanan bu hikayede, dünyada ünlü Carlton Pearson, kilise doktrinini sorgularken her şeyini riske atar ve modern zamanların kafiri damgasını yer.
I Am Not An Easy Man – Çıkış Tarihi: 13 Nisan
Utanmaz bir şovenist, kadınların egemen olduğu bir dünyaya uyanıp güçlü bir kadın yazarla tartıştığında kendi ilacının tadını alır.
Dude – Çıkış Tarihi: 20 Nisan
Dört yakın kız arkadaş, rüşdünü ispatlayan bu komedide lisedeki son iki haftalarında kaybı ve yaşamdaki büyük değişiklikleri tartışıyor.
Psychokinesis – Çıkış Tarihi: 25 Nisan
Birdenbire doğaüstü güçlere sahip olan bir baba, yaşadığı her şeyi kaybetme riski olan yabancılaşmış kızına yardım etmeye koyulur.
Candy Jar – Çıkış Tarihi: 27 Nisan
İşçi sınıfından gelen içine kapanık genç bir liseli kız, zengin baş düşmanına aşık olur ve düşündüklerinden daha fazla ortak yönleri olduğunu keşfederler.
The Week Of – Çıkış Tarihi: 27 Nisan
Baş rollerinde Adam Sandler ve Chris Rock’ın yer aldığı bu komedi, karakterlerin çocuklarının düğün haftasına odaklanıyor. Yönetmen Robert Smigel.

Orijinal komedi

Fary Is the New Black – Çıkış Tarihi: 3 Nisan
Muzip esprileri, yeni görünümü ve müthiş tarzıyla Fransız komedi yıldızı Fary, bu özel stand-up gösterisinde flörtten, klişelerden ve çok daha fazlasından bahsediyor.
Greg Davies: You Magnificent Beast – Çıkış Tarihi: 10 Nisan
İngiliz komedyen Greg Davies dehşet verici buluşmalarını, babasının şakalarını özel stand-up şovunda sergiliyor.

Orijinal belgesel

Ram Dass, Going Home – Çıkış Tarihi: 6 Nisan
Spritüel öğretmen ve 60’ların ikonu Ram Dass, yaşamını değiştiren bir inmeden 20 yıl sonra Maui’deki evinde yaşam ve ölüm üzerine meditasyon yapıyor.
Chef’s Table: Pastry – Çıkış Tarihi: 13 Nisan
Dört ünlü pasta şefinin sunduğu büyüleyici tatlılar, cüretkar yeni tatlar ve mücadele ve zafer öyküleri ile bu sezon masaya önce tatlı geliyor.
Mercury 13 – Çıkış Tarihi: 20 Nisan
Bu belgesel, 1961 yılında bir uzay uçuşu için test edilen ancak sadece erkeklerin astronot olarak seçilmesiyle hayal kırıklığına uğrayan kadınları konu alıyor.
Bobby Kennedy for President – Çıkış Tarihi: 27 Nisan
Bu belgesel dizisi, 1960’ların “Bobby Fenomeni”ni ve birçok kişi tarafından çalkantılı bir dönemin en büyük kaybı olarak görülen adamın devam eden etkisini araştırıyor.
The Rachel Divide – Çıkış Tarihi: 27 Nisan
Bu samimi belgesel, “farklı etnik kökenli” (transracial) olma hikayesiyle ırk ve kimlik tartışmasını ateşleyen aktivist Rachel Dolezal’ı konu alıyor.