reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye

Netflix Türkiye’de içerik bulmayı kolaylaştıran site

Her ay eklediği yeni içeriklerle Netflix Türkiye‘de zaman zaman ideal içeriği bulmak zorlaşabiliyor. Türkiye kütüphanesi için hazırlanan site ise bunun önüne geçiyor.

Netflix Türkiye her ay eklediği orijinal yapımlar ve lisanslı içeriklerle kullanıcılara dizi, film ve belgesel alanlarında alternatifler sunmaya devam ediyor. Ancak zaman zaman platformda yeni bir içerik keşfetmek ya da belli başlı kriterlere uyan dizi ve filmleri listeletmek mümkün olmuyor. Türkiye kütüphanesi için geliştirilen Turflix ise bu soruna bir çözüm sağlıyor. Filmler, diziler, Netflix orijinalleri arasında seçim yapabileceğiniz sistem, içeriğin diline bağlı olarak da arama yapmayı mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Puana göre sıralama

Ancak her şeyden önemlisi Turflix üzerinden Türkiye kütüphanesindeki içerikleri IMDb veya Metacritic puanına göre sıralamak mümkün oluyor. Bu da belli başlı içeriklere şans vermeden önce haklarında aşağı yukarı bir fikir edinmenizi sağlıyor. Yıl aralığı belirleyerek de arama yapabileceğiniz sitede içeriklere tıkladığınızda özet ve fragmanlara da erişebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sezon sayısı, belli başlı oyuncular, içeriğin yaş kısıtlaması gibi detaylara da ulaşmak mümkün oluyor. Ayrıca “Şansıma güveniyorum” kısmına tıklayarak rastgele bir içeriğe de ulaşabilirsiniz. Turflix şimdilik sadece tarayıcı üzerinden erişim sunuyor. Herhangi bir uygulaması bulunmayan bu hizmeti buradan kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Nisan ayında Netflix’te yayınlanacak olan içeriklerin tanıtımı