reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye

Temmuz ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Kimileri tatil hayalleri kuruyor, kimilerinin de kalbi Dünya Kupası için atıyor. Ama herkesin yolu bu ay da Netflix’ten geçiyor! Çünkü Temmuz ayında da Netflix’te farklı zevklere hitap eden dopdolu bir içerik var.

“Futbol asla sadece futbol değildir” diyenler, bir tek Dünya Kupası karşılaşmalarını izlemekle yetinemeyenler – Zlatan İbrahimovic’in mücadelesini gözler önüne seren Zlatan’ın Serüveni’nden tutun da, futbolun Güney Afrikalı beş gencin hayatını nasıl değiştirdiğini anlatan Futbol Şehri’ne kadar pek çok yapım Netflix’te sizi bekliyor.

Okullar kapandığı için çocuklar evde, bol bol boş vakitleri var. Kaptan Düşükdon: Destansı Hikayeler, Luna Petunia: İnanılmazya’ya Dönüş ya da Cupcake ve Dino Hizmetinizde gibi birbirinden eğlenceli Netflix orijinal çocuk programlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirler. Bu ayın programında yer alan post apokalptik gerilim filmi How It Ends ve komedi animasyon dizisi Final Space gibi Netflix orijinal yapımları, farklı ilgi alanları olan izleyicileri heyecanlandıracak yapımlar arasında öne çıkıyor. Bu ay dizi, belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 41 Netflix orijinal yapımı, ayrıca 142 lisanslı içerik Netflix kataloğuna ekleniyor!

Netflix Orijinal Dizileri

● Anne with an E (2. Sezon) – 2 Temmuz

Anne’in sevilen Green Gables dünyası, yeni yüzler, aşk, kayıp ve büyümekle ilgili yürekten dersler ile çok daha büyük bir yer haline geliyor.

● Final Space – 20 Temmuz

Astronot Gary Goodspeed ve onun sevimli, gezegen katili uzaylı dostu, evrenin nerede bittiğini keşfetmeye çalışırken yıldızlararası çılgın maceralara çıkarlar.

● Comedians in Cars Getting Coffee 2018 – 6 Temmuz

Jerry Seinfeld, 2018’in yeni bölümlerinde Jerry Lewis, Ellen DeGeneres ve Dave Chappelle gibi 12 önemli komedyenle bir gezintiye çıkıyor.

● Good Girls – 3 Temmuz

Banliyö sakini üç anne, maddi sıkıntılarından kurtulmak ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için beraber yerel bir bakkal soygunu planlarlar.

● Roman Empire: Reign of Blood: Master of Rome – 27 Temmuz

Julius Caesar, tarihin en büyük hanedanlarından birini kurmaya niyetlenir, ancak kontrolsüz gücün bir bedeli olduğunu çabucak keşfeder.

Netflix Filmleri

● How It Ends – 13 Temmuz

Gizemli bir felaketin ardından bir adam, hamile kız arkadaşıyla tekrar bir araya gelmek için ülkenin bir ucundan öbür ucuna tehlikeli bir yolculuğuna çıkar.

●  The Skin of the Wolf – 6 Temmuz

Kuzey İspanya’nın terkedilmiş bir dağ kasabasında yaşayan bir avcı, bir eş bularak yalnızlık sorununu çözmeye çalışıyor.

● The Legacy of a Whitetail Deer Hunter – 6 Temmuz

Bu geziden tek beklentisi, oğluyla arasını düzeltmek için bir şans vermek, oğlunun bir geyiği öldürmesi ve hepsini videoya kaydetmek.

● Father of the Year – 20 Temmuz

İki üniversite mezunu memleketine döner ve “kimin babası diğerini döver?” gibi varsayımsal bir soru, kitlesel bir kargaşaya yol açar.

● Extinction – 27 Temmuz 

Uzaylı istilası rüyaları yüzünden rahat yüzü göremeyen bir aile babası, dünya dışı bir gücün Dünya sakinlerini yok etmeye başlamasıyla en kötü kabusuyla yüzleşir.

Netflix Belgeselleri

● First Team: Juventus – 6 Temmuz

Sezonun ikinci yarısında Juve, Şampiyonlar Ligi’nde ilerlerken bir başka lig şampiyonluğunu kazanmak için zorlu mücadeleleri sürdürmeyi umuyor.

● Drug Lords (2. Sezon) 10 Temmuz

Uyuşturucu baronları El Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke ve Klaas Bruinsma para kazanmak ve yetkililerden sakınmak için korku ve şiddeti kullanıyorlar.

● Somebody Feed Phil: The Second Course – 6 Temmuz

Phil Rosenthal, dünya mutfağı yolculuğuna devam ederek Dublin, Venedik, Buenos Aires, Kopenhag, Cape Town ve New York’ta molalar veriyor.

● The Bleeding Edge – 27 Temmuz

Bu çığır açan belgesel, Amerika’nın kar güdümlü milyar dolarlık tıbbi cihaz endüstrisinin hastaları günlük olarak nasıl riske attığını araştırıyor.

● Inside The World’s Toughest Prisons – (2. sezon) – 6 Temmuz

İşlemediği bir suç için 12 yılını parmaklıklar arkasında geçiren Raphael Rowe, dünyanın en zor hapishanelerinden bazılarını içeriden araştırıyor.