reklamı kapat

POPÜLER

Netflix La Casa de Papel 3. sezon

La Casa de Papel 3. sezon için Netflix güncellemesi

Heyecanla beklenen La Casa de Papel 3. sezon nihayet Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Macera kaldığı yerden devam ediyor.

Netflix kütüphanesinde yayınlandığı günden bu yana en çok ses getiren yapımlardan olan La Casa de Papel 3. sezon nihayet yayında! Kütüphanesini güncelleyen platform dizinin 3. sezon bölümlerini izleyicilerin erişimine sundu. 3. sezonunda bu kez 8 bölümle platformda yerini alan hikaye yeni sezonuyla konuyu bir parça değiştiriyor. Bu sefer odak noktamız para değil, aile. Kahramanlarımızı en son gördüğümüzde yaklaşık 1 milyar euro ile kaçmayı başarmışlardı. Ana karakterlerden Moskova ve Berlin ise polis tarafından öldürülmüştü. Yeni sezonda ise kaçış bir kurtuluş olmuyor. Çünkü Tokyo ve Rio, “tatillerinde” baskına uğruyor. Rio’nun tutuklanması sonrası soluğu Profesör’ün yanında alan Tokyo’nun yardımına tüm ekip koşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel 3. sezon yeni karakterlerle gelişiyor

Yeni sezonda kadroya Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) ve “The Engineer” olarak ekibe katıldığı önceden duyurulan Rodrigo de la Serna dahil oluyor. Bogota’nın Profesör’ün eski arkadaşı olduğu kaydedilirken, Alicia da bu sezon kendi kuralları çerçevesinde arabuluculuğu üstlenecek. Karakterlerin detayları ise şimdilik bir gizem. Kahramanlarımızın yeni görevi banka soygunundan Rio’yu kurtarmaya dönüşüyor. Fragmanda kendini gösteren Berlin ise kafaları karıştırıyor. Kahramanın gerçek hikayesine dair bu sezon yeni bilgiler edinebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in 3. sezon için yayınladığı resmi özet ise şu şekilde: “Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için yeniden bir araya geliyor. Cesur ve tehlikeli bir planla bu kez İspanya Merkez Bankası’nı hedef alan ekip, asla yılmayacak.

Haberin devamında dizinin aksiyon dolu fragmanını izleyebilir, Netflix kütüphanesindeki sayfasından bölümlere ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Dizinin 3. sezon fragmanı