reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon için Tom Ellis paylaşımı

Lucifer 5. sezon için Tom Ellis’ten “hazırlık” paylaşımı [Video]

Lucifer 5. sezon için yazarlar hikayeyi kaleme alırken Tom Ellis de Netflix dizisinin yeni sezonu için hazırlıklara başlamış durumda.

Lucifer 5. sezon bölümleriyle beraber Netflix kütüphanesine veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin senaryosu ise yazılmaya başlandı. Şimdilik senaryo ve konuya dair pek detay verilmiyor elbette. Buna dizinin yayın tarihi de dahil. Öte yandan oyuncular sosyal medyada dizi için çalışmalara başlamış durumda. Dizinin yıldız ismi Tom Ellis de, 5. sezonda da şeytanın en etkileyici formunda olduğundan emin olmak için Instagram hesabı üzerinden diziye nasıl hazırlandığını paylaşıyor. Düzenli paylaşımlarla spor seanslarına izleyicileri de dahil eden Ellis, 5. sezon öncesi formunun tam olarak yerinde olduğundan emin olmak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon bölümlerinde şeytan cehenneme dönüyor

5. sezonla beraber final yapacak olan dizi sonrası Tom Ellis hayranları içinse gelecek biraz puslu. Ellis’in şimdilik 5. sezon dışında duyurulmuş yeni bir projesi bulunmuyor. Ağırlıklı olarak televizyon dizilerinde yer alan oyuncunun olası bir yeni projesi de merak ediliyor.

5. sezon ise hem Ellis, hem de hayranlar için fazlasıyla duygusal olacak gibi görünüyor. Uzun soluklu dizi, beklenmedik bir anda final açıklayınca hayranlar da büyük bir boşluğa düşmüş durumda. Lucifer 5. sezon bizi bu kez cehenneme götürürken Lucifer’ın bu sorunu nasıl çözeceğini anlatacak. 4. sezon finalinde Chloe, Lucifer’a olan duygularını sonunda açıkça itiraf etmiş ve onun cehenneme dönmesini istememişti. Lucifer ise içine düştükleri kaosu çözmek için geri dönmek zorunda kalmıştı. Yeni sezon neler getirecek zamanla göreceğiz. Şimdilik 5. sezonla ilgili açıklanan tüm detaylara buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.