reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon gözünü Lucifer 4. sezon rekoruna dikti

Stranger Things 3. sezon gözünü Lucifer 4. sezon rekoruna dikti

Güçlü bir başlangıçla Netflix rekorlarını alt üst eden Stranger Things 3. sezon şimdi gözünü Lucifer 4. sezon rekoruna dikmiş durumda. Dizi iki haftadır platformun en çok izleneni olmayı başarıyor.

İlk 4 gününde elde ettiği izlenme ile Netflix kütüphanesinin “tüm zamanlar” rekorunu kıran Stranger Things 3. sezon, şimdi hedefine platformun bir diğer çok izlenen yapımı Lucifer 4. sezon bölümlerini oturtmuş durumda. TV Time’ın haftalık olarak yayınladığı Binge Report 8-14 Temmuz haftasının sonuçlarını açıkladı. Bu sonuçlara göre bu haftaki birinciliğiyle beraber Stranger Things iki haftadır listenin zirvesinden inmiyor. Lucifer ise 8 hafta boyunca TV Time’ın listesinde birinci sırada yer alarak bir rekora imza atmıştı. Fakat Stranger Things’in bu üstünlüğü sürdürmesi çok kolay olmayabilir. Çünkü 19 Temmuz‘da La Casa de Papel de 3. sezonla Netflix’teki yerini alacak. Öte yandan binge izlenmelerini, yani tek oturuşta 6-8 bölüm izlenme deneyimini baz alan listede favori dizi yüzde 14,53’lük binge seansıyla da dikkat çekiyor. Dizinin başına oturan neredeyse bitirmeden kalkmıyor diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon sonrası dizinin geleceği

İkinci sezona kıyasla çok daha başarılı sezona imza atan Stranger Things’in 4. sezon onayını hala resmi olarak almadığını belirtelim. Ancak izleyicilerin yoğun ilgisine maruz kalan dizinin onay almama ihtimali olduğunu pek sanmıyoruz. Dizinin yaratıcıları ise 4. sezonla ilgili ilk açıklamaları dahi yaptı. Buradan o açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Bu denli yoğun ilgiye rağmen 5. sezonda veda edecek olan Lucifer’la ilgili de şimdilik detaylar net değil. Ancak bu zamana kadar yapılan açıklamaların tamamını topladığımız haberi buradan okuyabilirsiniz.

TV Time’ın listesine giren bir diğer Netflix orijinal yapımının da Dark olduğunu kaydedelim. Geçtiğimiz hafta listede 3. sırada olan Dark bu hafta 5. sıraya düşerek bir gerileme yaşamış. Yayınlanan listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 3. sezon fragmanı