reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy J7 Pro Android Pie

Samsung Galaxy J7 Pro sahiplerini sevindirecek Android Pie haberi

Samsung, Türkiye’de Android Pie konusunda adımlar atmaya devam ediyor. Yeni sürüme geçen en son cihaz ise Samsung Galaxy J7 Pro oluyor.

Kutusundan Android 7.0 Nougat ile çıkan Samsung Galaxy J7 Pro, Android 8.1 Oreo sonrasında Android Pie işletim sistemini de aldı. Türkiye’deki kullanıcılar için çıkmaya başlayan güncelleme, telefonun sahiplerini şu an oldukça mutlu ediyor. Söz verildiği tarihte indirmeye sunulan güncelleme, telefona Android Pie ile sunulacak birçok yeniliği ve elbette One UI arayüz yapısını getiriyor. Bilmeyenler için bu arayüz çok sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği kullanım zorluklarına özel hazırlanan arayüz, birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil orta ve alt bölümünde topluyor. Birçok yerinde yuvarlatılmış tasarım öğeleri yer alan Samsung One UI, koyu arayüz moduyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Pro aradan çıktı. Başka hangi Samsung cihazlar Android Pie alacak?

Açıklandığı kadarıyla 25 Temmuz tarihinde Galaxy Tab A tablet için verilecek güncelleme, 25 Temmuz’da Galaxy Xcover 4 için dağıtıma çıkıyor. Ağustos ayında Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab S3, Galaxy J7 Duo ve Galaxy J3 için Android Pie güncellemesi geliyor. Eylül ayında ise Galaxy J5 Pro yeni sürüme geçiyor. Güncelleme konusunda çalışan firma, Android Q’yu da es geçmiyor.

İlginizi Çekebilir

İlk Samsung Galaxy Note 10 videosu