reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android Pie

Haziran ayı içinde Android Pie güncellemesini alacak Samsung telefonlar

Samsung, resmi sitesinde açıkladığı kadarıyla Türkiye’de haziran ayında beş farklı modele Android Pie güncellemesi getiriyor.

Samsung, Türkiye’de satılan modelleri için Android Pie çalışmalarına devam ediyor. “Güncelmiyiz.com” internet sitesinde açıklandığı kadarıyla haziran ayında beş farklı model yeni sürüme geçiyor. Baktığımız zaman 21 Haziran tarihinde (Değişiklik olabilir) Galaxy A8+ 2018, Galaxy J7 Core, Galaxy J7 Core Pro, Galaxy M20 ve Galaxy M10 modellerine Android Pie geliyor. 28 Haziran tarihinde ie güncellemeyi Galaxy J7 Pro alıyor. Buna ek olarak Galaxy Tab S4 tablet modeline de 21 Haziran itibariyle Android Pie’ın verileceği açıklanıyor. Tabletin güncellemesini sürekli olarak erteleyen firma, testlerde sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Firmanın mayıs ayı içinde Android Pie alan modelleri ise Samsung Galaxy J4, Galaxy J8, Galaxy J6, Galaxy J6+, Galaxy A6, Galaxy A8 2018, Galaxy J4+ ve Galaxy A6+ olarak karşımıza çıkıyor. Bu cihazların sahiplerini şu an yeni sürümün keyfini sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu telefonlar Android Pie ile Samsung One UI arayüzüne geçiyor

Kısaca üstünde geçersek bu arayüz çok sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği kullanım zorluklarına özel hazırlanan arayüz, birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil orta ve alt bölümüne topluyor. Birçok yerinde yuvarlatılmış tasarım öğeleri yer alan Samsung One UI, koyu arayüz moduyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm arayüze entegre edilen koyu arayüz modu, AMOLED ekranlı modellerde harika bir deneyim sunuyor.

İlgili Video