reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android Pie

Bu ay Android Pie’a geçecek Samsung telefonlar arttı; işte yeni liste

Samsung, Türkiye’de mayıs ayında Android Pie güncellemesi alacak cihazların sayısını artırdı. Listeye yeni M serisinden modeller eklendi.

Samsung’un resmi “Güncelmiyiz.com” internet sitesi mayıs ayı için bir kez daha güncellendi. Yeni listeye baktığımız zaman 24 Mayıs itibariyle Galaxy J4+ ve Galaxy A6+ modellerinin Android Pie güncellemesi alacağı görülüyor. Güncellemenin 31 Mayıs tarihinde ise Galaxy A8+ 2018, Galaxy J7 Core, Galaxy M20 ve Galaxy M10 modelleri için çıkacağı açıklanıyor. Telefonlara ek olarak Galaxy Tab S4 tablet modeli de 31 Mayıs itibariyle beklenen güncellemeyi alıyor. Buraya en son eklenen modeller giriş seviyesi Samsung Galaxy M10 ve Galaxy M20 olurken, 31 Mayıs tarihli güncellemelerin haziran ayına kalma ihtimali de bulunuyor. Bu cihazların Pie sürüm testleri şu an aktif olarak devam ediyor.

Samsung Android Pie

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, Android Pie konusunda adımlar atmaya devam ediyor

Firma mayıs ayı içerisinde Samsung Galaxy J4, Galaxy J8, Galaxy J6, Galaxy J6+, Galaxy A6 ve Galaxy A8 2018 modellerine Android Pie‘ın çıktığını açıklıyor. Dediğimiz gibi güncelleme konusunda adımlar atmaya devam eden teknoloji devi, bazı eski cihazlarını dahi oldukça iyi şekilde destekliyor. Özellikle güvenlik güncelleme açısından halen destek alan birçok cihaz bulunuyor. Ancak tüm süreç sektör genelinde halen istenilen seviyede bulunmuyor.

İlgili Video