reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab Android Pie

Samsung Galaxy Tab sahiplerini sevindirecek Android Pie haberi

Samsung Galaxy Tab serisi tablet modelleri için büyük bir Android Pie güncelleme hamlesine hazırlanıyor. İşte resmi bilgiler;

Samsung, Türkiye’de satılan telefonları ve tabletleri için Android Pie çalışmalarına devam ediyor. “Güncelmiyiz.com” internet sitesinde açıklandığı kadarıyla 13 Haziran itibariyle Galaxy Tab S4 modeline Pie güncellemesi verildi. Ancak bu bir başlangıç. Çünkü firma 18 Temmuz tarihinde Galaxy Tab A, 1 Ağustos tarihinde Galaxy Tab Active 2, 8 Ağustos tarihinde ise Galaxy Tab S3 (WiFi ve LTE) modellerine Android Pie’ın geleceğini açıklıyor. Satışa sunduğu birçok tableti geleceğe taşıyacak firma, bu açıdan oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan firmanın Android tabletleri, yeni modeller ile büyümeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab modelleri Android Pie ile yenileniyor

Peki güncelleme konusunda akıllı telefon tarafında durum ne? Firma tarafından açıklandığı kadarıyla haziran ayı içerisinde Galaxy J7 Prime 2, Galaxy J7 Core ve Galaxy A8+ 2018 modelleri Android Pie güncellemesine kavuştu. 28 Haziran tarihinde Galaxy J7 Pro, Galaxy M10 ve Galaxy M20 modelleri Pie’a geçiyor. 22 ve 29 Ağustos tarihlerinde ise Galaxy J7 Duo ve Galaxy J3 modellerinin güncelleneceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu yeni açıklanan tarihlerin değişiklik gösterebildiğini belirtmekte fayda var. Ancak yine de listelenen cihazlar için çalışmaların aktif olarak sürdüğünü belirtelim.

İlgili Video