reklamı kapat

POPÜLER

Android Pie Samsung

Temmuz ayında Android Pie alacak Samsung cihazlar

Samsung, resmi sitesinde açıkladığı kadarıyla Türkiye’de temmuz ayında üç farklı modele Android Pie güncellemesi getiriyor.

Samsung, Türkiye’de satılan modelleri için Android Pie çalışmalarına devam ediyor. “Güncelmiyiz.com” internet sitesinde açıklandığı kadarıyla temmuz ayında üç farklı model yeni sürüme geçiyor. Baktığımız zaman yeni sürüme 12 Temmuz itibariyle Galaxy J7 Pro modeli geçiyor. 18 Temmuz tarihinde Galaxy Tab A tablet için verilecek güncelleme, 25 Temmuz’da Galaxy Xcover 4 için dağıtıma çıkıyor. Firma şimdiden ağustos planını da paylaşıyor. Buna göre Ağustos ayında Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab S3, Galaxy J7 Duo ve Galaxy J3 için Android Pie güncellemesi geliyor. Hem temmuz hem de ağustos modelleri için test çalışmaları hızlı şekilde sürüyor. Firmanın Android Q konusundaki sessizliği ise devam ediyor. Ancak burada da büyük çalışmaların yürütüldü ve geniş bir dağıtımın yapıldığı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Pie ile gelen en önemli yenilik Samsung One UI arayüz yapısı oluyor

Hatırlamak adına bu arayüz çok sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği kullanım zorluklarına özel hazırlanan arayüz, birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil orta ve alt bölümüne topluyor. Birçok yerinde yuvarlatılmış tasarım öğeleri yer alan Samsung One UI, koyu arayüz moduyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm arayüze entegre edilen koyu arayüz modu, AMOLED ekranlı modellerde harika bir deneyim sunuyor.

İlgili Video