reklamı kapat

POPÜLER

Apple katlanabilir iphone katlanabilir telefon

Temsili konsept

Apple katlanabilir iphone katlanabilir telefon

Apple’ın yeni katlanabilir iPhone hamlesi

Apple henüz çok yeni olan katlanabilir telefon pazarında yer almıyor. Ancak firma bu alana yönelik çalışmalar yapıyor. Yeni patentler alınıyor.

Bu doğrultuda Apple bir katlanabilir telefon patenti daha aldı. Şirket bu yeni alanda haklı olarak acele etmiyor. Biliyorsunuz pazardaki ilk modeller Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold henüz satışa çıkabilmiş değil. Aynı zamanda çok yüksek fiyat etiketleri bulunan bu modeller, şimdilik çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Araştırmacılar herkese uygun modellerin 2021’den önce gelmeyeceğini belirtirken, Apple şimdiden birçok rakibi gibi süreçte adımlar atmaya devam ediyor. Yeni alınan patent, bu adımlardan birisi olarak karşımızda yer alıyor. Alınan patent Galaxy Fold gibi içe doğru katlanan bir cihazı karşımıza getiriyor. Katlanabilir ekran üreten firmalardan deneme amaçlı örnekler aldığını duyduğumuz teknoloji devi Apple, katlanabilir telefon tarafında tam olarak nasıl bir çözüm sunacak henüz kestirilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple katlanabilir iphone katlanabilir telefon

Apple imzalı katlanabilir telefon çalışmaları devam ediyor ancak herkesin gözü 2019 iPhone modellerinde

Firmadan biliyorsunuz üç yeni iPhone modeli geliyor. Bunlar iPhone XI, XI Max ve XR 2019 modelleri. Tasarımsal olarak arkaya gelen üçlü (XI ve XI Max) ve ikili kamera (XR 2019) haricinde aynı görünen telefonlar, farklarını teknik olarak koyuyor. Güçlerini 7 nm+ A13 Bionic işlemciden alacak 2019 iPhone’lar, ters kablosuz şarj taşıyacak ve Face ID performansını gözler görülü şekilde artıracaklar.

İlginizi Çekebilir

Samsung imzalı ilginç yapay zeka sistemi