reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Note 10 için ortaya çıkan pil detayı

Samsung Galaxy Note 10 ailesinin en uygun fiyatlı modeli hakkında yeni teknik detaylar var. Telefonun pil kapasitesi bekleyenleri biraz üzebilir.

Samsung Galaxy Note ailesi gündemden düşmüyor. Bu ailede yer alacağı düşünülen olası adıyla en uygun fiyatlı model Galaxy Note 10e ise, söylendiği kadarıyla 3.400 mAh gibi küçük sayılacak bir pil taşıyacak. Firmanın diğer modellere ise 4.500 mAh pil koyacağı belirtiliyor. Galaxy Note 9’a 4.000 mAh pil koyan firma, gövdesi büyük olmasına rağmen uygun fiyatlı Galaxy Note 10e’yi pil konusunda geride tutacak gibi görünüyor. Genel olarak eski nazaran daha yüksek bir hızlı şarj  teknolojisiyle gelecek aile, yaz sonunda resmi olarak lanse edilecek deniyor. Bu açıdan çok merak edilen telefonların, genel olarak yukarıdaki gibi etkileyici bir tasarımı taşıması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında genel bir özet yaparsak

Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla ailenin üst seviyesinde üçlü arka kamera + ToF sensörü kullanılacak. Tüm ailede ekrana entegre edilen ve merkez konumlandırılan tek bir ön kamera koyacağı belirtilen Samsung, modellerde Air Mouse isimli bir özelliği de kullanıcılarına sunacak. Bu sayede S Pen kalem bir mouse gibi görev yapabilecek. Gelen diğer bilgiler doğruysa Samsung Galaxy Note 10’da 6,28 inç, Pro modelde ise 6,75 inç bir ekran yer alacak. Güçlerini Snapdragon 855 ya da Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlar, butonsuz yapıya sahip bir gövde yapısını benimsiyor.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın gelişmiş drone güvenlik sistemi