reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Iron Man ve Captain Marvel’ı buluşturan Avengers Endgame anı

Yılın en büyük bombası olan Avengers Endgame uzun zamandır vizyonda ama hala filme dair yeni detaylar, kamera arkası görüntüleri ortaya çıkıyor. Bu görüntülerden biri Iron Man ve Captain Marvel karakterlerini bir araya getiriyor.

Avengers Infinity War sonrasında uzun süre beklediğimiz Avengers Endgame son yılların en gizemli projesi oldu. Filmin konusu vizyona girene kadar net bir şekilde açıklanmadı. Paylaşılan fragman görüntüleri bile spoiler vermemesi için özenle seçildi. Sızdırılan her detay, paylaşılan her görsel büyük olay oldu. Filmin vizyona girmesiyle bu gizemli günleri geride bıraktık. Artık filme dair en ufak detayların bile konuşulduğu, her sorunun yanıtlandığı ve kamera arkasından yeni görüntülerin ortaya çıktığı süreci yaşıyor. Paylaşılan son set fotoğrafında ise Robert Downey Jr. ve Brie Larson bir arada görülüyor.

Iron Man ve Captain Marvel buluşması

 

View this post on Instagram

 

Tony and cap’m

A post shared by Marvel Rulez 💪 (@mcu.eternal) on

Yukarıdaki fotoğrafta Captain Marvel orijinal kostümü ve saç tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Fotoğrafın filmin başında Iron Man’in dünyaya döndüğü ilk sahne sırasında çekildiği tahmin ediliyor. Normalde ikilinin hikaye içinde birbiriyle fazla zaman geçirme veya iletişim kurma fırsatı olmadı. Bu sebeple Iron Man ve Captain Marvel’ı birlikte tek bir kare içinde görmek Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Bir hayran hesabı tarafından Instagram üzerinden paylaşılan fotoğraf kısa sürede yoğun ilgi gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi