reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat akıllı saat

Yeni Samsung Galaxy Watch için ilk detaylar ortaya döküldü

Akıllı saat pazarının öncü isimlerinden Samsung, bi sonraki Galaxy Watch sürümü üzerinde de çalışıyor. İşte bu modelden ilk bilgiler gelmiş durumda.

Ortaya çıktığı kadarıyla olası adıyla Samsung Galaxy Watch 2, üç farklı versiyon halinde satışa çıkacak. Bir versiyon sadece WiFi, diğer versiyon ise WiFi + LTE bağlantıya sahip. Ancak yeni modelde 5G destekli bir versiyonun da olacağı konuşuluyor ve 5G konusunda en önemli firmalardan olan Samsung bunu ciddi ciddi gerçeğe dönüştürebilir deniyor. Akıllı saatte sunulacak bu 5G bağlantısının iletişim seviyesini ciddi şekilde artıracağı görülürken, yeni modelin yine yuvarlak bir ekran ile geleceği tahmin ediliyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden haberleşecek SM-R820, SM-R830, SM-R825, SM-R835, SM-R827 ve SM-R837 kod numaralı Samsung Galaxy Watch 2 modelleri, 4G dahili depolama ile karşımıza çıkacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 2 ne zaman gelecek?

Siyah, altın ve gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunulacak saatin, yıl sonuna doğru tanıtılması bekleniyor. Yaklaşık olarak 330 dolar bandından raflardaki yerini alması beklenen akıllı saat, Apple Watch Series 4 karşısına çıkan en sağlam seçenek olacak izlenimi oluşturuyor. Bu açıdan yeni modelin özellikle sağlık konusunda ciddi yenilikler getirmesi bekleniyor. Apple Watch Series 4 burada sunduğu EKG özelliği ile arayı oldukça açmış durumda bulunuyor.

İlgili Video