reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch akıllı saat

Samsung imzalı yeni akıllı saat modelinden son bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni bir akıllı saat modeli üstünde çalışıyor. İşte bu saat hakkında yeni bilgiler var.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktığı kadarıyla Samsung tarafından “SM-R840” model numarasına sahip yeni bir akıllı saat geliyor ve bu saatin karşımıza resmen Galaxy Watch 2 olarak çıkarılabileceği söyleniyor. Yani Galaxy Watch Active 2’nin üstüne Galaxy Watch Active 3 adıyla gelmeyecek ve fiziksel olarak döndürülebilir çerçeveye sahip Galaxy Watch’ın yerini alacak ürün, yeni bilgilere göre 8 GB dahili depolamayla yolda bulunuyor. Yerini alacağı akıllı saati bu konuda ikiye katlayacak saat, bu açıdan yerleşik müzik depolama konusunda memnun edecek gibi görünüyor. 330 mAh pille yolda olduğu da bilinen saatin, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutu olacak bilgisi de geliyor. Bu akıllı saatin 5G‘li olma ihtimali daha bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat hangi özelliklere sahipti?

40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.  Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 5 tanıtımı