reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için yeni seçenek geliyor

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli ilginç olarak yeni bir renk seçeneği yolda bulunuyor. İşte detaylar;

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli, firma Galaxy Watch 3 gibi daha güncel bir saat duyurmasına rağmen halen gündemde yer alıyor. Teknik olarak halen yeterli özelliklere sahip olan model, Galaxy S21 serisiyle beraber yukarıda gördüğünüz mor kayışa ve roze altın renginde metal gövdeye sahip yeni bir seçeneğe kavuşuyor. Bu saatin renk haricinde hiçbir fark taşımadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Sızıntısı Evan Blass tarafından yapılan model, spesifik olarak 14 Ocak tarihinde görücüye çıkıyor. Saatin bu renginin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Orijinalde 2019’un ikinci yarısında gelen Galaxy Watch Active 2 akıllı saat, Galaxy S21 serisinin yanında yeni kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Pro ile beraber boy gösterecek.

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için kısa bir özet geçersek

40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Apple Watch Series 5 tanıtımı