reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active Türkiye fiyatı

Samsung Galaxy Watch Active’in Türkiye fiyatı belli oldu

Büyük bir etkinlikle yeni Galaxy S ailesini bizlerle buluşturan Samsung, daha uygun fiyatlı yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch Active modelini de tanıttı. Modelin Türkiye fiyatı ise tanıtım sonrası açıklandı.

Samsung‘un, Gear Sport’un yerini alacak yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch Active, daha ilk bakışta tasarımıyla geçirdiği değişimi ortaya seriyor. Samsung’un kullanımı hayli kolaylaştıran bezel halka tasarımını geride bırakan Galaxy Watch Active, klasik saat şıklığına sınıf atlatıyor. Dört farklı renk seçeneğine sahip olan akıllı saat, Galaxy Watch’a kıyasla daha uygun bir fiyatla kullanıcılarla buluşacak. Tanıtımından sonra Türkiye fiyatı da açıklanan akıllı saat, 1.199 TL‘den satışa sunulacak. Şimdilik Türkiye’deki ön sipariş tarihi ise ne yazık ki net değil. Yeni nesil Galaxy S modellerinin ise 21 Şubat’tan itibaren Türkiye’de ön siparişe açılacağını hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adeta yaşam koçu

Aktivite takip özellikleriyle öne çıkan saat kullanıcıları teşvik etmek için kalp şeklinde bir aktivite halkasıyla günlük takip gerçekleştiriyor. Hedeflerinize ulaşarak kalp sembolünün renkleri tamamlayabilir, detaylı raporlarla günlük ve haftalık ölçümlerinize ulaşabilirsiniz. Bu sistemde mor renk yaktığınız kaloriyi, yeşil renk aktivite süresini, mavi renk de hareketliliğinizi ölçüyor. 1,1 inç AMOLED ekrana sahip olan cihaz, Samsung’un One UI arayüzünü tamamlayacak şekilde yeni arayüz tasarımına da geçiş yapıyor. Samsung Galaxy Watch Active ile ilgili yazdığımız detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Samsung Galaxy Watch Active tanıtım videosu