reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 için yeni bilgiler geldi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘dan yakında gelecek Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 için detaylar artıyor.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4, sağlam kaynak Ice Universe tarafından aktarıldığı kadarıyla yılın ikinci çeyreği içerisinde görücüye çıkıyor. Wear OS işletim sistemi üzerine kurulacakları net olarak aktarılan saatler, bir kaynağa göre yerlerini alacak modellerden çok da farklı görünmeyecekler. Kaynağa göre Galaxy Watch 4 modelinde fiziksel olarak döndürülebilir çerçeve olacak, Galaxy Watch Active 4 ise bunu taşımayacak. Modellerin renkleri ise bu yıl gelecek Galaxy Z serisi telefonlar ile uyumlu olacak. Burada hangi telefonun renk konusunda örnek alınacağı bilinmiyor ancak Galaxy Z Fold 3 seçilebilir yorumları geliyor.

Samsung Galaxy Watch 4 serisi öncesinde Türkiye’ye gelen son model Galaxy Watch 3 Titanyum olmuştu

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan dikkat çeken Titanyum kasalı versiyonu da artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Yukarıda görebileceğiniz model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati