reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

“Titanyum” Samsung Galaxy Watch 3 Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Unpacked 2020 kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin Titanyum versiyonu sonunda Türkiye’ye getirildi.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan dikkat çeken Titanyum kasalı versiyonu dediğimiz gibi artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor. Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin ilk sürümleri Türkiye’de kaçtan çıkmıştı?

İlk geldiğinde saatin Türkiye fiyatı 45 mm için 2.299 TL, 41 mm içinse 2.099 TL seviyesinde yer alıyordu. Teknik olarak hatırlamak adına saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar (360×360 piksel Super AMOLED) ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla tasarlanmış. 8 GB dahili depolaması bulunan akıllı saat, ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyor ve elbette su geçirmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nabız, SpO2, VO2 Max, ECG ve uyku takibi özelliklerine aktif olarak sahip olduğu aktarılan Galaxy Watch 3, gücünü Exynos 9110 işlemciden ve 1 GB RAM‘den alıyor. Modelde düşme algılama özelliği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati