reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch ve Active için “Watch 3” özellikleri geldi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, güncelleme konusunda güzel adımlar atıyor. Bu sefer Samsung Galaxy Watch serisi güncellendi.

Samsung, biliyorsunuz son dönemde sürekli olarak akıllı saatlerinde Tizen’ı bırakarak Wear OS kullanmaya başlayacak haberleriyle gündeme geliyor. Bu söylentilerin ışığında firma hem telefon hem de tablet tarafında büyük güncelleme adımları atıyor. Firma bunlara ek olarak akıllı saatlerini de unutmuyor. Çünkü bugün Samsung Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active modellerine “Galaxy Watch 3” özellikleri getirildi. İlk olarak ABD ve Güney Kore‘de çıkan güncellemenin, yakında diğer pazarlarda da dağıtılması bekleniyor. Yaklaşık 300 MB‘lık güncelleme ile AR Emoji ile Bitmoji desteği ile bağlı telefonlara gelen bildirim görsellerini görme gibi önemli Galaxy Watch 3 özellikleri Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active için de sunuluyor. Performansı ve stabiliteyi artıran ve işletim sistemini Tizen OS 5.5 yapan güncelleme, sesli rehberlik sistemlerini ve fazlasını da getiriyor.

Türkiye’ye en son Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için titanyum sürüm gelmişti

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan yukarıda gördüğünüz dikkat çekici Titanyum kasalı versiyonu artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati