reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung akıllı saat tarafında Tizen’dan Android’e geçebilir

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, gelecek akıllı saat modellerinde işletim sistemini değiştirebilir. İşte ortaya çıkan ilk bilgiler;

Samsung, akıllı saat modellerinde Tizen işletim sistemini kullanıyor. Bu süreç uzun yıllardır bu şekilde devam ediyor. Ancak bu durum yakında değişebilir. Çünkü sağlam kaynak firmanın gelecek modellerinde Android işletim sistemi kullanacağını aktarıyor. Burada direkt olarak WearOS’dan bahsedilmiyor ve firma kendi özelleştirmelerine sahip bir Android temelli sürüm üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Samsung’un saatleri özellik konusunda geniş yetenekler sunuyor ve bunun Android temelinde daha da gelişmiş ve güvenli hale geleceği düşünülüyor. Bu da kağıt üzerinde oldukça güzel görünüyor. Konu hakkında daha detaylı bilgilerin ileride gündeme gelmesini bekliyoruz.

Samsung en son Türkiye’ye Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için yeni bir versiyon getirdi

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan dikkat çeken Titanyum kasalı versiyonu da artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Yukarıda görebileceğiniz model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati