reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 geliyor; işte ilk detaylar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, çok yakında iki akıllı saat daha tanıtacak. Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 geliyor.

Samsung, son dönemde saat tarafında sürekli olarak Wear OS haberleriyle gündeme geliyor. Firma daha önce de aktardığımız üzere akıllı saat modellerinde Tizen işletim sistemini kullanıyor. Ancak geçtiğimiz ay bu durum yakında değişebilir denilmişti. Çünkü firmadan direkt olarak Wear OS temelinde akıllı saatler geliyor. Burada Wear OS’lu iki farklı saat geliştirdiği bilinen şirket, şimdi Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 ile gündemde. Sağlam kaynak Ice Universe tarafından gündeme getirilen saatler, aktarıldığı kadarıyla yılın ikinci çeyreği içerisinde görücüye çıkıyor. Henüz saatler hakkında hiçbir bilgimiz bulunmuyor. Bu modellerin Wear OS işletim sistemi üzerine kurulup kurulmadığı da henüz netlik kazanmış değil. Ancak bu yüksek olasılık dahilinde ve bu da kullanıcılar için güzel görünüyor.

Samsung Galaxy Watch 4 serisi öncesinde Türkiye’ye gelen son model Galaxy Watch 3 Titanyum olmuştu

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan dikkat çeken Titanyum kasalı versiyonu da artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Yukarıda görebileceğiniz model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati